حل مشکل قطعی اینترنت در ویندوز7 با NET Fromworkحل مشکل قطعی اینترنت در ویندوز۷ با NET Fromwork

 

وظایف نرم افزار microsoft net fromework

 

یکی از این نرم افزار های معروف microsoft net fromework است که میتواند ار حل مشکل وصل شدن به اینترنت به شما کمک کند.شما میتوانید با نصب نرم افزار microsoft net fromework1 تا microsoft net fromework4 و بالاتر از اختلالات اینترنت خود جلوگیری کنید.

 

سوال : مدتی بود هر وقت سیستمم را که ویندوز سون در اون نصب بود را روشن میکردم. مدت زیادی طول میکشید تا آیکن اتصال به اینترنت بارگذاری بشه تا بتونم با کلیک روی اون به اینترنت وصل بشه.

 

وقتی ام به اینترنت وصل میشدم و میخواستم یاهو مسنجرم رو باز کنم . چند بار قطع میشد. بعداً که امدم کابل usb را دراوردم و  کابل دیگه ای را جایگزین کردم. مشکل حل شد. کابلی را که جایگزین کابل usb کردم کابل هست که با نام کابل شبکه معروف هست. 

 

تصویر کابل شبکه:

قطعی اینترنت,Internet definite problem

 

حس میکنم سرعت اینترنتم با این کابل بیشتر شده. قبلاً در ویندوز xp این مشکل برام پیش نمی امد. ولی توی سون این مشکل برام پیش امد.

در برخی از موارد به دلیل بالا بودن امکانات ویندوز هفت ممکن است اینترنت شما با مشکل مواجه شود و یا کلان وصل نشود یا اگر هم وصل شدنی هی قطع و وصل شود.

یکی از بزرگترین ایراد های ویندوز هفت و هشت این است که با اینترنت سازگاری ندارند و این هم ممکن است از امنیت بالای ویندوز هفت و هشت باشد.

 

ولی تعدادی از نرم افزارها هستند که میتوانید با استفاده از آنها مشکل قطعی اینترنتی در ویندوز هفت و هشت را حل بکنید.

 

پاسخ دهید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

فروشگاه سایت

اخبار ایران و جهان