آموزش آرایش چشم با استفاده از رنگ چشم های مختلفآموزش آرایش چشم با استفاده از رنگ چشم های مختلف

برخی چشم ها هستند که با رنگی خاص به صورت خوشکل دیده میشوند و اگر به در آرایش آن از رنگ های دیگر استفاده شود نه تنها زیبا نخواهد شد بلکه موجب به هم ریختنی و بدریخت شدن آرایش شما نیز میشود پس سعی کنید آن رنگی را که به چشم های شما بیشتر میاید را انتخاب کنید.ما در اینجا آموزش آرایش و کشیدن خط چشم با رنگ های مختلف را آموزش میدهیم.

 

خط چشم مشکی چون همیشه استفاده می شود دیگر خاص نیست، اما استفاده از رنگ های دیگر جذابیتتان را بیشتر می کند! هنگام انتخاب خط چشم های رنگی لازم است که رنگی مناسب را برگزینید که به رنگ پوستتان بیاید. اگر می توانید رنگ های روشن را برگزینید با استفاده از یک رنگ سایه خاص در کنارش روح زندگی را به چشمانتان می دمید.

 

خط چشم بنفش رنگ دیگری است که بی درنگ درخشش چشمانتان را زیاد می کند! این رنگ می تواند چشمان سبز را روشن تر نشان دهد. همچنین رنگی است که به همه مدل چشمی می آید. در روز می توانید خط چشم بنفش را روی پلک بالا و زیر چشم استفاده کنید تا چشمانتان زیباتر شود!

 

کشیدن خط چشم صحیح,آموزش روش کشیدن خط چشم به صورت صحیح

 

درمیان تمام خط چشم های رنگی، خط چشم آبی نفتی مشهورترینشان است که با هر رنگ پوستی همخوانی خیلی خوب دارد. با استفاده از این رنگ خط چشم می توانید هر لباسی بپوشید. همچنین بهترین رنگ برای چشم های قهوه ای است.

 

چگونه خط چشم بکشیم؟,روش کشیدن خط چشم,خط چشم صحیح

 

چشم های قهوه ای و فندقی با خط چشم سبز زیتونی ظاهری فوق العاده پیدا می کنند! شما می توانید این رنگ را هر روز استفاده کرده و با ترکیب ان با یک سایه خاکی رنگ جادویش را ببینید. فقط یکبار آن را امتحان کنید بعد می فهمید دیگر هرگز نمی توانید چشمانتان را بدون این رنگ شیک ببینید!

 

روش کشیدن خط چشم,آموزش تصویری کشیدن خط چشم

 

خط چشم شکلاتی بهترین انتخاب برای هر رنگ چشمی است.این رنگ ظاهری طبیعی بهتان می دهد و چهره تان را گرم تر می کند. خط چشم شکلاتی همراه با لب های بدون رژ یا خیلی کمرنگ یک آرایش فوق العاده برای مهمانی های شب است.

 

آرایش چشم با خط چشم,کشیدن خط چشم,آموزش کشیدن خط چشم

 

خط چشم خاکستری ذغالی جایگزینی برای خط چشم های ساده مشکی است. این خط چشم را می توانید برای مشکی تر کردن چشم با آرایش دودی استفاده کنید. برای هرچه جذاب تر کردن چهره تان این رنگ خط چشم را با آرایش طبیعی به کار ببرید. سایه نقره ای براق با ترکیب خط چشم دودی ذغالی چشمانتان را درخشان تر از همیشه می کند!

 

آرایش چشم,آموزش آرایش چشم,آرایش انواع چشم,روش آرایش انواع چشم

 

اگر به دنبال رنگ خط چشم زیبا و وحشی هستید، آبی براق بهترین رنگ است! این رنگ آنقدر روشن و قوی است که تنها کشیدن یک خط باریک روی پلک بالا می تواند به عنوان یک آرایش کامل برای چشم کافی باشد!

 

آرایش صورت,آرایش انواع صورت,آموزش آرایش انواع صورت

 

فیروزه ای رنگی ماهرانه و ملایم برای خط چشم است. این رنگ را می توانید هر روز استفاده کنید. همچنین می توانید با کشیدن خط باریک روی پلک بالا و پایینی چشمانتان را روشن تر و جالب تر کنید.

 

چگونه خط چشم بکشیم؟,روش کشیدن خط چشم,خط چشم صحیح,کشیدن خط چشم صحیح

 

وقتی می خواهید با گرمی طبیعی چشمانتان را درخشان تر سازید، خط چشم سفید همیشه مناسب است! این رنگ کاری می کند چهره تان همیشه شاداب باشد و آرایشی مد روز و ویژه داشته باشید.
خوب حالا رنگ خود را انتخاب کردید؟ تمام این ها را امتحان کنید تا جذاب ترین چشم ها را داشته باشید!

 

خط چشم های رنگی,خط چشم مشکی ,آرایش چشم

 

منبع :ileev.com

 

پاسخ دهید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

فروشگاه سایت

اخبار ایران و جهان