داعش 10 پزشک را به جرم درمان نکردن مجروهانش اعدام کردداعش ۱۰ پزشک را به جرم درمان نکردن مجروهانش اعدام کرد

اعدام ۱۰ دکتر,اعدام پزشک به دست داعش,اعدام دکتر به دست داعش,اعدام دکتر,اعدام پزشک,اخبار کشته شدن ۱۰ پزشک به دست داعش,قتل ۱۰ پزشک به دست داعش

اعدام 10 پزشک به دست داعش

اعضای گروه تکفیری داعش ده پزشک را در مناطق خشونت زده جنوب شهر موصل در شمال عراق اعدام کردند.

شبکه تلویزیون السومریه عراق به نقل از یک منبع اطلاعاتی محلی که نخواست نامش فاش شود، اعلام کرد: «اعضای داعش قربانیان را روز چهارشنبه، پس از خودداری از درمان اعضای این گروه تروریست، در منطقه «حمام العلیل» واقع در حدود ۲۵ کیلومتری جنوب موصل اعدام کردند.»

موفق حمید العضاوی از مقامات محلی نیز موصل را زندانی روباز و بزرگ توصیف کرد که ساکنان آن از انواع مختلف شکنجه به دست داعش رنج می برند.

وی افزود برخی در این شهر حتی اصول مذهبی را برای خدمت به منافع داعش تحریف می کنند.

در همین حال، افراط گرایان داعش بیش از ۶۰ نفر از اعضای قبایل القرابلیه، البو عبید، البو محال و البو سلمان در بخش غربی استان الانبار را با ادعای همکاری آنان با نیروهای امنیتی عراق اعدام کرده اند.

فرحان محمد، عضو شورای استانی انبار گفت تکفیری‌های داعش همچنین دهها غیرنظامی را در منطقه ربوده اند و از سرنوشت و محل نگه داری آنان خبری در دست نیست.

داعش اقدامات تروریستی خود را از اوایل ماه ژوئن سال ۲۰۱۴ با تصرف موصل آغاز کرد و به سوی مناطق مرکزی این کشور پیش رفت.

تروریست های داعش در مناطق تحت کنترل خود به خشونت و اقداماتی هولناک از جمله گردن زدن افراد علیه همه جوامع عراقی از جمله شیعیان، سنی ها، کردها و مسیحیان دست زدند.

سربازان عراقی، واحدهای پلیس، نیروهای کرد، داوطلبان شیعه و قبایل سنی موفق شده اند طی عملیاتی تروریست های داعش را از برخی مناطق عراق عقب برانند.

اخبار,خبر,اخبار داعش,خبرهای داعش,اخبارمهم داعش,داعش,جنایت های داعش,داعش چیست؟,معنی داعش,دعش,آخرین اخبار از داعش,اعدام۱۰پزشک

پاسخ دهید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

فروشگاه سایت

اخبار ایران و جهان