ولایتی : به افزایش تحریم آمریکا علیه ایران جواب خواهیم دادولایتی : به افزایش تحریم آمریکا علیه ایران جواب خواهیم داد

 

ولایتی گفت:این اقدام دولت آمریکا و افزایش تحریم‌ها آثار سوئی بر حسن اعتماد جمهوری اسلامی ایران خواهد گذاشت و البته این اقدامات از سوی مسئولان کشور بی‌پاسخ نخواهد ماند.

 

ولایتی,velayati

 
ولایتی در حاشیه جلسه بررسی نقش دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی در مشهد ۲۰۱۷ درباره افزایش تحریم‌ها از سوی کنگره و دولت آمریکا اظهار کرد: این اقدامات با روح حاکم بر برجام مخالف است زیرا در برجام تعهد داده شده بود که هیچ‌ یک از طرف‌های ۱+۵ نباید فشارهای اقتصادی را بر ایران افزایش دهند.
 
 

وی ادامه داد: این اقدام دولت آمریکا و افزایش تحریم‌ها آثار سوئی بر حسن اعتماد جمهوری اسلامی ایران خواهد گذاشت و البته این اقدامات از سوی مسئولان کشور بی‌پاسخ نخواهد ماند.

 

 

 

رئیس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین در پاسخ به سؤالی درباره روند وحدت اصولگرایان گفت: چیزی که در این موضوع حائز اهمیت است آن که همه مردم ایران در سطح بالا و متناسب با شأن نظام جمهوری اسلامی ایران به پای صندوق‌های رأی بیایند.

 

 

ولایتی با بیان اینکه مردم باید نمایندگان صاحب صلاحیت را برای مجلس شورای اسلامی انتخاب کنند، گفت: امیدواریم اصولگرایان هم وحدت خود را حفظ کرده و روند وحدت را به خوبی پیگیری کنند.

 

 

پاسخ دهید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

فروشگاه سایت

اخبار ایران و جهان