سید باقر حسینی : غیرقابل اعتماد بودن به آمریکا روزبه روز روشن تر میشودسید باقر حسینی : غیرقابل اعتماد بودن به آمریکا روزبه روز روشن تر میشود

 

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی گفت: کشورهای ۱+۵ جلوی زیاده‌خواهی‌های آمریکا را بگیرند.

 

 

سید باقر حسینی, Seyyed Baqer Hosseini

 

"سید باقر حسینی" پیرامون تحریم‌های جدید کاخ سفید اظهار داشت: تداوم فعالیت‌های دفاعی و موشکی از حقوق مسلم کشورها و از جمله جمهوری اسلامی ایران است و هیچ گونه ارتباطی به آمریکا ندارد. نماینده زهک و هیرمند اضافه کرد: همان‎گونه که از ابتدا هم گفتیم آمریکایی‌ها به دنبال بهانه جویی هستند و در واقع این اقدامات اثبات می‌کند که دست از بهانه جویی برنداشته‎اند.

 

 

وی با بیان اینکه اگر مذاکرات و حل و فصل مسائل مد نظر آنها بود هسته‌ای را دستاویز نمی‌کردند، تصریح کرد: تحریم‎های جدید ثابت می‌کند آمریکایی‌ها همواره دروغ گفته‎اند و غیرقابل اعتماد هستند. این عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس بیان داشت: بعد از حصول توافق و آشکار شدن ماهیت صلح‎آمیز فعالیت‏‎های هسته‎ای ایران ثابت کرد آنها  از ابتدا نیز هدف دیگری را دنبال می‌کردند.

 

 

وی با اشاره به لزوم اتخاذ مواضع مناسب از سوی کشورهای ۱+۵ از در قبال سیاست‌های کاخ سفید خاطرنشان کرد: لازم است بقیه کشورهایی که با آنان در موضوع هسته‌ای همراهی داشتند مقابل این اقدامات آمریکا را بگیرند. حسینی گفت: مطابق تأکیدات مقام معظم رهبری و نامه اخیر ریاست جمهوری به وزیر دفاع پیرامون تداوم توانمندی‌های دفاعی و موشکی، باید توجه داشته باشیم مسائل اخیر، بیانگر دشمنی و غرض‎ورزی آمریکایی‌ها با جمهوری اسلامی ایران است.

 

 

وی در ادامه با اشاره به مصوبه لغو روادید سفرکنندگان به ایران برای ورود به آمریکا اظهار داشت: کارشکنی‌های مقامات آمریکایی ادامه دارد و سخنان رهبرمعظم انقلاب مبنی بر غیرقابل اعتماد بودن آمریکایی‌ها روز به روز روشن‌تر می‌شود که البته ما از همان ابتدا به فرمایشات ایشان اعتقاد داشتیم.

 

 

نماینده زهک و هیرمند در پایان خاطر نشان کرد: با توجه به اقدامات اخیر کاخ‌سفید لازم است بعضی افراد خوشبین به آمریکا به تأکیدات رهبر انقلاب توجه بیشتری داشته باشند و بدانند آمریکا به دنبال کمک به کشور ما نیست،  بلکه برای ما هر روز مشکلات جدیدی را ایجاد می‌کند.

 

 

 

پاسخ دهید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

فروشگاه سایت

اخبار ایران و جهان