پدری که دختر خود را به قتل رساند!پدری که دختر خود را به قتل رساند!

 

یک مرد اهل استرالیا دختر خود را به قتل رساند .

 

براساس گزارش پلیس ماموران پس از دریافت تماسی که خبر از وجود  یک جسد در خانه‌ای واقع در " هانتروالی " در حومه " نیووست سیدنی " می داد خود را به محل جنایت رساندند و با جسد یک دختر ۱۲ ساله در اتاق خوابش رو به رو شدند .

 

 

پدر قاتل,Father killer

 

 

پلس یک مرد ۳۱ ساله را که نامش برده نشد و گفته می شود که پدر این قربانی بود در" اثر فورد " بازداشت کرد .

 

 

پلیس در ادامه افزود: آنها در ساعت ۵/۴۵ صبح از جنایت مطلع شدند و در ساعت ۷:۵۵ این پدر جنایت کار را که اثر انگشت او بر روی جسد یافت شد دستگیر کردند .

 

چگونگی و جزئیات وانگیزه این جنایت هنوز مشخص نیست اما به گفته همسایه ها این قربانی که یک دختر آرام بود به همراه خانواده خود و ۳ خواهر و برادر دیگر در این خانه زندگی می کرد و همچنین مشخص شدکه همسایه ها بدلیل اجنماعی نبودن  این خانواده ،چیز زیادی در مورد انها نمی دانند .

 

پلیس در ادامه افزود: هنوز مشخص نیست ۳ خواهر برادر دیگر قربانی و مادر او در کجا به سر می برد و آیا در لحظه جنایت در خانه بوده اند یا نه .

 

گفتنی است که این سومین مورد قتل در ۳ روز گذشته در این محله است که پرونده ها مربوط به قتل مادر ۲۶ ساله به همراه دختر ۱۷ ماهه خود است و دومین مورد مربوط به قتل مادر ۳۸ ساله که ۷ ماهه باردار بود و پلیس اظهار تاسف کرد که باید کنترل منطقه ای را در دست داشته باشد که تحت تاثیر خشونت هر روز با یک پرونده قتل مواجه است .

 

 

 

پاسخ دهید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

فروشگاه سایت

اخبار ایران و جهان