با سرنگ های بدون درد تزریقی بی درد را تجربه کنیدبا سرنگ های بدون درد تزریقی بی درد را تجربه کنید

آمپول ضد درد,آمپول,سرنگ بدون درد,تزریق بدون درد,مزایای استفاده از سرنگ بدون درد,سرنگ,آمپول های جدید,تزریق آمپول,نسل جدید سرنگ ها,تزریق آمپول بدون درد,مشگلات تزریق با سرنگ های جدید,مواد شیمیایی مورد استفاده در سرنگ بدون درد,دانشگاه رایس,آمپول منحصر به فرد,تولید آمپول بدون درد,سرنگ های جدید بی درد,استفاده از سرنگ بدون درد برای خالکوبی,تزریق دارو,تزریق بدون عفونت,نیترات امونیوم

پرینترهای ۳ بعدی اینبار برای تولید نسل جدید سرنگهای تزریق داروی بدون درد مورد استفاده قرار گرفته‌اند.

کارشناسان برای افرادی که از تزریق آمپول می‌ترسند یک دستگاه جدید و منحصر بفرد ابداع کرده‌اند که در عرض ۶۰ ثانیه می‌تواند تمامی داروی مورد نیاز را به پوست تزریق کند

,نسل جدید سرنگ ها

گفتنی است، این دستگاه توسط پرینتر ۳ بعدی طراحی شده است و تولید یک واکنش شیمیایی سریع برای خنک نگه داشتن پوست بیمار در طی زمان تزریق یعنی در عرض ۶۰ ثانیه می‌کند.

بررسی‌ها نشان می‌دهند، قیمت این آمپول منحصر بفرد تنها ۲ دلار است و می‌تواند به میلیون فرد که از تزریق آمپول می‌ترسند کمک فراوان کند.
این اختراع توسط یک تیم از دانشجویان دانشگاه رایس در هوستون صورت گرفته است.

تزریق آمپول

از مزایای استفاده از این دستگاه به هنگام تزریق می توان به بی حسی و کاهش احساس درد را نام برد.
علاوه بر آن در این شیوه تزریق بیمار دچار عفونت نیز نخواهد شد.

سرنگ,آمپول های جدید

 

مواد شیمیایی استفاده شده در این دستگاه نیترات آمونیوم و آب است که از یک محفظه در مجاورت پوست قرار می‌گیرند تا مانع از بروز احساس درد و فعال شدن سیستم عصبی بدن شوند.

کارشناسان استفاده از این وسیله را بویژه برای سالمندان و کودکان مفید می‌دانند.

سازندگان این دستگاه در نظر دارند از آن برای موارد کاربردی دیگر مانند سوراخ کردن گوش و یا حتی انجام خالکوبی در آینده استفاده کنند.

پاسخ دهید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

فروشگاه سایت

اخبار ایران و جهان