برانکو : نمی‌دانم در پایان فصل بهترین می‌شوم یا خیربرانکو : نمی‌دانم در پایان فصل بهترین می‌شوم یا خیر

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: پرسپولیس برای مردم بازی می‌کند اما اینکه من به عنوان بهترین مربی و طارمی به عنوان آقای گل انتخاب شد ثمره همه بازیکنان است.

 

برانکو,Branco,اخبار برانکو

 

وی ادامه داد: در جلسه دیروز درباره زمین تمرین و شیوه  انجام مصاحبه و عملکرد بازیکنان در ادامه بازی‌های لیگ و شرایط جاری گفت‌و‌گو کردیم و در واقع تمامی مباحث دیروز مطرح شد.

 

 

برانکو ادامه داد: خوشبختانه توانستیم زمین شماره ۲ آزادی را برای مکان تمرینمان انتخاب کنیم.
 
 
وی درباره انتخاب بهترین مربی در برنامه ۹۰ گفت: این یک جایزه بزرگی است که هواداران به من دادند و این تلاش‌ها برای آنها است و پرسپولیس برای مردم بازی می‌کند، اما اینکه من به عنوان بهترین مربی و طارمی به عنوان آقای گل انتخاب شد، ثمره همه بازیکنان است و آنها هستند که بیشتر از هر چیزی اهمیت دارند.
 
 

برانکو ادامه داد: البته کادر فنی نیز به انتخاب بنده به عنوان بهترین مربی کمک کرد، نمی‌دانم در پایان فصل بهترین می‌شوم یا خیر، آن موقع اهمیتی ندارد و  آقای گلی طارمی به اندازه قهرمانی در لیگ با اهمیت نیست.

 

 

وی در خصوص لیست مازاد گفت: بازیکنی از تیم ما خارج نمی‌شود و همچنین در رابطه با خروج اومانیا ادامه داد بازیکنانی خوبی داریم اما از خروج اومانیا اطمینان ندارم.

 

 

وی در پایان خاطرنشان کرد: در دیدار با پدیده هر تیمی که مقابل پرسپولیس بازی می‌کند با تمام پتانسیل و تمامی تلاش به میدان می‌روند. تیم پدیده تیمی قدرتمند است که دیدار با آنها در شرایط میزبانی برای ما بسیار دشوار است.
 
 

 

 

پاسخ دهید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

فروشگاه سایت

اخبار ایران و جهان