جلسه هیئت مدیره استقلال امروز برگزار می شودجلسه هیئت مدیره استقلال امروز برگزار می شود

 

جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال برای رسیدگی به مسائل روز باشگاه تشکیل می شود.

جلسه هیئت مدیره باشگاه استقلال با حضور افشارزاده و اعضای هیئت مدیره برگزار می شود و قرار است در جلسه امروز در  خصوص مسائل روز باشگاه از جمله انتخابات مدیریت آکادمی استقلال بحث و تبادل نظر صورت بگیرد، همچنین احتمال دارد پرویز مظلومی و پورحیدری در جلسه امروز حضور داشته باشند تا در مورد جذب بازیکنان در نیم فصل دوم صحبت های لازم را به اعضای هیئت مدیره ارائه دهند، جلسه هیئت مدیره ساعت ۱۲ ظهر برگزار می شود.
 
 

استقلال | باشگاه استقلال | Esteghlal

 

 

 
آبی پوشان به مصاف تیم امید خود می روند
 
بازیکنان تیم فوتبال استقلال با توجه به صلاح دید کادر فنی امروز به مصاف امیدهای خود خواهند رفت، آبی پوشان در نظر دارند با برگزاری این بازی دوستانه با آمادگی هر چه بیشتر در مسابقات لیگ برتر ظاهر شوند.
 
خرسندنیا از فردا دویدن را شروع می کنند
 
محمدرضا خرسندنیا هافبک جوان آبی پوشان بعد از گذراندن دوران مصدومیت زیر نظر معاونت پزشکی باشگاه استقلال از فردا به دویدن می پردازد تا از این رو بتواند آمادگی خود را برای حضور در مسابقات بدست آورد.
 
تمرین سه شنبه آبی پوشان تعطیل است
 
با توجه به اینکه آبی پوشان امروز یک بازی دوستانه را با نظر کادر فنی در دستور کار خود قرار دادند از همین رو تمرینات این تیم فردا تعطیل است و آبی پوشان به استراحت می پردازند.
 
پروچیچ معاینه می شود
 
پروپچیچ بازیکن آبی پوش پایتخت که روز گذشته جدا از سایرین به دویدن پرداخت از ناحیه کشاله ران دچار آسیب دیدگی شد و قرار است امروز این بازیکن برای تعیین میزان آسیب دیدگی‌اش به کلینیک نوروزی معاونت پزشکی باشگاه استقلال بود تا ضمن معاینه شدن در صورت لزوم مراحل درمانی‌اش برای رسیدن به بازی بعدی استقلال را شروع کند، نوروزی معاونت پزشکی باشگاه استقلال نیز در مورد وضعیت این بازیکن اعلام کرد که قرار است از این بازیکن MRI گرفته شود تا وضعیت وی مشخص شود.
 

 

پاسخ دهید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

فروشگاه سایت

اخبار ایران و جهان