آیا داوران آسیایی داور بازی های جام جهانی خواهند شد؟آیا داوران آسیایی داور بازی های جام جهانی خواهند شد؟

 

کنفدراسیون فوتبال آسیا برای تحقق آرزوی داوران آسیایی دوره های آموزشی داوری برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار حوزه فوتبال و فوتسال گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، کنفدراسیون فوتبال آسیا قصد دارد آرزوهای داوران آسیایی که همان قضاوت در فینال جام جهانی است را تحقق بخشد، در این راستا ۴ دوره آموزشی برای داوران به میزبانی کوالالامپور و دبی برگزار می شود.

 

داوران فوتبال |  Football referees

 

نخستین دوره این کلاس های آموزشی با حضور ۱۹ داور و ۳۵ کمک داور آسیایی جنوب شرقی در کوالالامپور مالزی برگزار شد و شمس المعادین رئیس کمیته داوران آسیا در این رابطه در مجمع داوران و کمک داوران حاضر در این کلاس گفت: ما هر ساله چالش های جدیدی داریم و براین باور هستیم که شما داوران قابلیت دست یابی به اهداف ۲۰۱۶ دارید و امیدوارم این عملکرد خوب شما در فصل های بعد هم ادامه پیدا کند.
 
شمس المعادین در ادامه افزود: AFC بر این باور است که یک روز آرزوهای ما که همان قضاوت فینال جام جهانی است تحقق پیدا می کند و هر کدام از شما داوران می توانید این آرزوی تاریخی را محقق کنید.
 
رئیس جدید دپارتمان داوری آسیا همچنین خاطر نشان کرد: یوثیمی اوگاوا رئیس قبلی دپارتمان داوری آسیا برای این منظور برنامه ریزی مدون، تربیتی و آموزشی مورد نیاز داوران آقا و خانم، در بخش های فوتبال و فوتسال و فوتبال ساحلی را شروع کرده بود.
 

 

پاسخ دهید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

فروشگاه سایت

اخبار ایران و جهان