آموزش دوخت انواع مدل های گل روی انواع کوسنآموزش دوخت انواع مدل های گل روی انواع کوسن

آموزش خیاطی,سایت خیاطی,آموزش گلسازی,آموزش گلدوزی,دوخت گل,ساخت گل,دوخت گل روی کوسن,آموزش دوخت گل روی کوسن,تزئین کوسن

دوخت گل روی کوسن | Sewing flowers on cushion

در بسیاری از جاها کوسن هایی تزئینی مبینید که چشم شمارا به خود خیره میکند این مدل کوسن ها هم میتواند ساده باشد هم میتواند با گل های تزئینی و حتی چیزهایی ساده مثل دکمه تزئین شده باشد

آموزش دوخت پروانه روی کوسن | Sewing flowers on cushion

کوسن هایی فانتزی با طرح هایی زیبا که میتوان با دوخت یکی دو تا گل به همین مدل های تزئینی تبدیل کرد مثل تصویر زیر که با پروانه های پارچه ای رنگارنگ تزئین شده اند.

دوخت پروانه روی کوسن | Sewing butterfly on cushion

این مدل کوسن با استفاده از پارچه ای ساده و رنگارنگ تزئین شده است که دوخت آن کار خیلی راحتی است به این صورت که پارچه هایی دایره که یکی از دیگری کوچکتر باشد برش میدهید و به صورت مارپیج پارجه ها را دوخته و بعد از آن برروی هم قرار داده و از بزرگ به کوچک روی کوسن میدوزید.

آموزش گلدوزی | Sewing flowers

کوسن های زیر نیز تزئین شده با پارچه هستند که زیبایی بخصوصی به کوسن میدهند شاید در نظر شما ساخت این مدل کوسن های تزئینی کار خیلی دشواری بیاید ولی در اصل ساخت این مدل کوسن های تزئینی از آن چیزی که فکرش را میکنید راحت تر هستند.

آموزش دوخت گل | Sewing flowers

مدل دیگری از کوسن فانتزی هست که با دکمه های ساده و رنگارنگ تزئین شده است مثل تصویر زیر شما میتوانید با دوخت دکمه روی پارچه های رنگارنگ و دوخت این پارچه ها روی کوسن , یک کوسن فانتزی و زیبا به دست بیارید.

دوخت گل روی بالش | Sewing flowers

منبع اختصاصی : boyeharam.ir

پاسخ دهید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

فروشگاه سایت

اخبار ایران و جهان