آموزش دوخت شلوار زنانه راسته با الگوی دوختآموزش دوخت شلوار زنانه راسته با الگوی دوخت

پیشنهاد میکنیم افرادی که تازه خیاطی یاد گرفته اند این نوع شلوار را بدوزند چون علارغم تیپ و قیافه خیلی زیبا سادگی هم دارد و هر کسی میتواند با کمی تامل این شلوار زیبا را بدوزد.ما الگوی دوخت این شلوار را نیز فراهم کرده ایم و شما میتوانید با استفاده از این الگو در دوخت این شلوار مهارت به خرج دهید.لطفا مقالات و آموزش های خود را برای ما ارسال کنید تا دیگران نیز بتوانند با ایده های شما آشنا شوند.

 

دوخت شلوار راسته زنانه,Sewing straight pants

 

الگوی جلوی شلوار

کادری می کشیم که عرض آن به اندازه یک چهارم دور با**سن بزرگ و به طول قد شلوار. از سمت راست ۵ سانت خارج و به خط با**سن وصل می کنیم ( جای زیپ)و به اندازه عرض کادر پائین آمده و به اندازه یک ششم عرض کادر خارج و به صورت هلال به خط با**سن وصل می کنیم.

 

الگوی دوخت شلوار راسته زنانه,Sewing straight pants

 

از پائین کادر از دوطرف ۲ سانت داخل و سمت چپ را به خط با**سن و سمت راست را به یک ششم عرض کادر وصل می کنیم.از پهلو نیز ۲ سانت داخل و به خط با**سن وصل می کنیم.

 

الگوی پشت شلوار

کادری می کشیم به اندازه یک چهارم دور با**سن بزرگ + ۱٫۵ و به طول قد شلوار.به اندازه عرض کادر پائین آمده و قد فاق را رسم می کنیم برای گشادی فاق ( ۲ برابر یک ششم عرض کادر جلو ) را خارج و به ۲ سانت داخل شده از وسط پشت به صورت هلال وصل می نمائیم.

 

از این خط ۳٫۵ سانت بالا رفته و به۲ سانت داخل شده از پهلو وصل می کنیم.از پائین کادر پهلو ۲ سانت داخل و به خط با**سن وصل می کنیم و از سمت وسط پشت نصف قد شلوار را علامت ، ۱٫۵ سانت خارج می شویم و از لبه پائین کادر به این نقطه وصل می نمائیم.

 

 

پاسخ دهید

جدیدترین مطالب
پربیننده هفته
پربیننده ماه

فروشگاه سایت

اخبار ایران و جهان